У Збаразькій громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).Надійними партнерами по створенню ЦНАПу стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»- міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.Збаразька міська рада отримала значну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою», завдяки якій, в партнерстві громади та експертів програми було створено належний ЦНАП. Від сьогодні він починає свою роботу, головною метою якої є надання якісних адміністративних послуг. Урочиста подія розпочалася із вітального слова очільника Збаразької міської ради Романа Полікровського. Міський голова подякував усім, хто долучився до створення ЦНАПу, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні мешканці громади змогли отримувати якісні адмінпослуги у комфортних умовах. На церемонію відкриття завітали: перший заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Дем’янчук, голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог.Головна мета Програми «U-LEAD з Європою» – якісне надання послуг громаді. Працівники ЦНАПу та Збаразької міської ради пройшли спеціалізований навчальний тренінг з метою підвищення кваліфікації в сфері надання адмінпослуг в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» ЦНАП отримав технічне оснащення, програмне забезпечення та офісні меблі.Центр надання адміністративних послуг Збаразької міської ради створений з метою комплексного удосконалення системи надання таких послуг. Основні завдання центру – поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування. Велика вдячність усім, хто долучився до клопіткої роботи – створення центру надання адміністративних послуг. Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів.