Інформація щодо формування складу Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади

Розпорядження Збаразького міського голови від від 01.11.2023 № 174 “Про початок формування складу Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади”

Відповідно до розпорядження Збаразького міського голови від 01.11.2023 № 174 “Про початок формування складу Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади”, рішення сесії Збаразької міської ради від 27.10.2023 № VII/27/31 “Про затвердження Порядку надання статусу борця за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади та Порядку видачі посвідчення потерпілої від репресій особі” розпочато формування складу Комісії у справах борців за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади.

Керівникам комунальних установ Збаразької міської ради у строк до 30.11.2023 подати кандидатури для включення у склад Комісії.

Депутатам Збаразької міської ради, особам, що були членами організацій, структур, формувань, визначених ст. 1 Закону України “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті”, іншим особам для включення у склад Комісії до 30.11.2023 подати заяви у загальний відділ Збаразької міської ради або на електронну адресу Збаразької міської ради: info@zbarazh-rada.gov.ua.