Андрій Синчишин привітав вчителів та працівників дошкільних закладів з професійним святом

Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість і доброту, душевну теплоту і щедрість – День працівників освіти. 1 жовтня 2020р. в актовому залі Збаразької музичної школи відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника освіти та Всеукраїнського Дня дошкілля.Із привітальним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Синчишин. Від імені міського голови Збаража Романа Полікровського та від себе особисто Андрій Дмитрович висловив особливі слова подяки вчителям, а також працівникам дошкільних закладів та вручив грамоти Збаразької міської ради за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм, вагомі успіхи у педагогічній діяльності. Зокрема він сказав: “У цей непростий для нашої країни час саме Ви виховуєте гідних послідовників Героїв України, справжніх патріотів, які гордо несуть славу минулих поколінь та творять нову величну історію нашої держави. Хай Вас Бог береже та помагає Вам!”.