Директор Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Коваль та начальник відділу взаємодії з роботодавцями райфілії ОЦЗ Наталія Заремба зустрілися з новообраним головою Збаразької громади Романом Полікровським.

Під час зустрічі обговорювалися сучасні технології та послуги служби зайнятості, а також надходження інформацій про нові робочі місця (вакантні посади) для забезпечення зайнятості безробітних та їх укомплектування. Було надано консультації з питань законодавства про зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття. Обговорювалися умови організації громадських робіт та їх фінансування у 2021 році, а також розширення переліку видів даних робіт соціального спрямування. Досягнуто домовленості про прийняття рішення щодо затвердження переліку видів громадських робіт, які відповідають потребам територіальної громади або задовольняють суспільні потреби на 2021 рік. В результаті проведеної зустрічі було узгоджено умови договору про співпрацю.