Жеребкування серед громадських організацій до складу комісії з призначення директора КУ “Публічна бібліотека” Збаразької міської ради 16 Листопада 2021 | Актуально Опубліковано Актуально Читайте також АктуальноІнші публікації категорії Актуально »Увага! Вакцинація домашніх тварин проти сказу!Увага! Вакцинація домашніх тварин проти сказу!Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!
Будь першим хто прокоментує