Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Збаражчина. Переселенцям та роботодавцям із Максимівського старостинського округу розповіли про послуги служби зайнятості

В рамках проведення інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» фахівці Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з представником Центру надання соціальних послуг провели виїзну робочу зустріч з роботодавцями, що провадять діяльність на території Максимівського старостинського округу та семінар із переселенцями.

Під час бесіди з роботодавцями мова йшла про шляхи взаємовигідної співпраці: надання компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, отримання мікрогрантів від держави на відкриття або розвиток власного бізнесу зі створенням нових робочих місць, можливості організації суспільно корисних робіт.

Під час семінару із внутрішньо-переміщеними особами мова йшла про послуги служби зайнятості, особливості реєстрації, актуальні вакансії, можливості працевлаштування та професійного навчання (у т.ч. за ваучером).

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту