Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Майже 22 млн грн податкового боргу сплатили до бюджету підприємства Тернопільщини

Станом на початок червня 346 підприємств області зменшили свій податковий борг у розмірі 21,9 млн гривень. При цьому 216 суб’єктів підприємництва сплатили усю заборгованість на суму 12 млн гривень.
За рахунок сплати податкового боргу протягом 5 місяців до бюджету спрямовано 18,3 млн грн, що на 8,6 млн грн більше, ніж торік. Зокрема, до державного бюджету залучено 8,5 млн грн, а це на 1,1 млн грн більше, ніж за 5 місяців 2020 року.
Упродовж січня-травня цього року податківці спрямували до суду 54 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу 17,1 млн гривень. З них 31 звернення на суму 7,6 млн гривень суд задовольнив. Ще 101 позов на суму податкового боргу 4,3 млн грн подано щодо стягнення на активи фізичних осіб через органи державної виконавчої служби.
Від реалізації безхазяйного майна з початку року зведений бюджет отримав 185 тис. гривень. Зокрема, 111 тис. грн склали надходження до державного бюджету, а 74 тис. гривень – до місцевих скарбниць

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »
Більше публікацій Податкові новиниБільше публікацій Податкові новини »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту