Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Надходження єдиного внеску обговорили на зустрічі представники податкової служби й пенсійного фонду

Сьогодні в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч між фахівцями ДПС Тернопільщини та керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Учасники заходу обговорили шляхи збільшення надходжень до бюджету єдиного внеску, а також механізми вдосконалення співпраці щодо обміну інформацією з метою покращення стягнення заборгованості з ЄСВ.

Як зазначив на зустрічі в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун, упродовж десяти місяців цього року суб’єкти господарювання області сплатили 5 млрд 824,1 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Щодо заборгованості зі сплати ЄСВ, то станом на перше листопада 2023 року вона становить 93,9 млн грн, в тому числі борг фізичних осіб – 62,0 млн гривень. Порівняно з початком року завдяки вжитим заходам заборгованість зменшено на 14,3 млн гривень. Так, вдалося забезпечити надходження до Пенсійного фонду на суму 26,1 млн грн, з них від заходів стягнення проведеними державною виконавчою службою – 9,6 млн гривень.

На завершення зустрічі представники двох державних структур домовилися про подальшу співпрацю й обмін інформацією.

Головне управління ДПС у Тернопільській області

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту