Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Тернопільщині роботодавці виплатили 10,6 млн грн заборгованої зарплати

Результатом індивідуальної роз’яснювальної роботи фахівців Головного управління ДПС у Тернопільській області із керівниками підприємств, які заборгували своїм працівникам зароблені кошти, стала її виплата. Адже 76 із 79 таких зарплатних боржників вже віддали 10,6 млн гривень. При цьому бюджети отримали 2,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн грн єдиного внеску.

До протидії формуванню зарплатного боргу залучаються й органи місцевого самоврядування, оскільки податок на доходи є одним із основних джерел наповнення місцевих скарбниць. Так, цьогоріч на спільних засіданнях комісій заслухали керівників 5 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Відтак усі вони ліквідували 2,3 млн грн зарплатного боргу, 496,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 335 тис. грн єдиного внеску.

Працівники територіальних органів ДПС в області спільно з органами місцевої влади також контролюють додержання платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Цьогоріч на засіданнях комісій заслухали керівників 43 підприємств та організації, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 40 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло 547,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 668,7 тис. грн єдиного внеску.

Крім того, проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань із керівниками 301 підприємства краю. За результатами проведеної роботи 281 із них підвищили рівень виплати заробітної плати. Відтак бюджети додатково отримали 5,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,9 млн грн єдиного внеску.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи у квітні додатково оформлено трудові відносини із 6036 працівниками.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту