Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» відділ охорони здоров`я та соціального захисту Збаразької міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п`ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб`єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об`єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об`єднання надавачів соціальних послуг;

6) об`єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати відділ охорони здоров`я та соціального захисту Збаразької міської ради з 8:00 до 17:00, крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення за адресою: 47302, Тернопільська область, Тернопільський район, м. Збараж майдан Франка, 1. Електронна адреса: zb.voztasz@gmail.com

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту