Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти з дошкільними групами “Старозбаразька початкова школа

Управління освіти, молоді та спорту Збаразької  міської ради   відповідно до наказу управління освіти, молоді  та спорту від 28 квітня 2021 року №69-од    оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора закладу загальної середньої освіти  з дошкільними групами “Старозбаразька початкова школа”     Збаразької міської ради Тернопільської області.

Місцезнаходження закладу: вул. Старозбаразька, 142а,    с. Старий  Збараж , 47386.

Найменування  посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем  тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ” (зі змінами), інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:  керівником  закладу загальної середньої освіти може бути  особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра,  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кінцевий строк та місце їх подання

Для участі у конкурсі подаються такі  документи:

–  заява     про   участь  у  конкурсі    з наданням   згоди   на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

–  автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копія паспорта  громадянина  України;

–  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною

частиною)  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

–  копія  трудової книжки  чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної  (науково-педагогічної) роботи  не менше трьох років на момент їх подання;

–  довідка  про відсутність судимості;

– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

–  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

–  інші документи , що підтверджують  професійні та/або моральні якості  особи.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи, зазначені вище,  подаються особисто (або  уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Строк подання документів становить  30  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, що знаходиться за адресою: майдан Івана Франка, 1, м.Збараж, 47302. Кінцевий термін подання документів: 16.00  година  28  травня  2021 року.

Етапи проведення, тривалість, дата та місце початку конкурсного  відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно у період  з 28 квітня 2021 року по 26  червня 2021 року  та передбачає:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2)  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4)  перевірку  поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5)  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6)  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками  органів громадського  самоврядування закладу;

7)  проведення конкурсного відбору;

8)  визначення переможця конкурсу;

9)  оприлюднення результатів конкурсу.

Проведення конкурсного відбору здійснюється шляхом складання кваліфікаційного іспиту для перевірки на  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та  письмового  вирішення  ситуаційного завдання.

Визначається дата другого етапу конкурсу.

На другому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу,  а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перший етап  конкурсного відбору   відбудеться  11  червня   2021  року

о 15.00  годині   в приміщенні управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської  ради  за адресою:  майдан Івана Франка, 1,  м. Збараж.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до управління  освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради. Контактна особа  –  Панасюк Тетяна Іванівна, начальник відділу освіти  управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, мобільний телефон 0677990621,  електронна адреса   zbarazhosvita@gmail.com