Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу “Добромірківська гімназія”

Оголошення про проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади директора  закладу загальної середньої освіти  “Добромірківська гімназія”  Збаразької міської ради Тернопільської області

Управління освіти, молоді та спорту Збаразької  міської ради   відповідно до наказу управління освіти, молоді  та спорту від 27 квітня 2021 року №58-од оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора   закладу загальної середньої освіти  “Добромірківська гімназія”  Збаразької міської ради Тернопільської області.

Місцезнаходження закладу: вул. Л.Українки, 40,  с.Добромірка , 47363.

Найменування  посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем  тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ” (зі змінами), інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:  керівником  закладу загальної середньої освіти може бути  особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра,  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, кінцевий строк та місце їх подання

Для участі у конкурсі подаються такі  документи:

–  заява     про   участь  у  конкурсі    з наданням   згоди   на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

–  автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копія паспорта  громадянина  України;

–  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною

частиною)  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

–  копія  трудової книжки  чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної  (науково-педагогічної) роботи діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

–  довідка  про відсутність судимості;

– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

–  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

–  інші документи , що підтверджують  професійні та/або моральні якості  особи.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи, зазначені вище,  подаються особисто (або  уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Строк подання документів становить  30  календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи подаються до управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, що знаходиться за адресою: майдан Івана Франка, 1, м.Збараж, 47302. Кінцевий термін подання документів: 16.00  година  27  травня  2021 року.

Етапи проведення, тривалість, дата та місце початку конкурсного  відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно у період  з 27 квітня 2021 року по 25 червня 2021 року  та передбачає:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2)  оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4)  перевірку  поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5)  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6)  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками  органів громадського  самоврядування закладу;

7)  проведення конкурсного відбору;

8)  визначення переможця конкурсу;

9)  оприлюднення результатів конкурсу.

Проведення конкурсного відбору здійснюється шляхом складання кваліфікаційного іспиту для перевірки на  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та  письмового  вирішення  ситуаційного завдання.

Визначається дата другого етапу конкурсу.

На другому етапі конкурсу здійснюється презентація кандидатом перспективного плану розвитку закладу,  а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перший етап  конкурсного відбору   відбудеться  11 червня   2021  року

о 12.00  годині   в приміщенні управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської  ради  за адресою  майдан Івана Франка, 1,  м. Збараж.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до управління  освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради.

Контактна особа  –  Панасюк Тетяна Іванівна, начальник відділу освіти  управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, мобільний телефон 0677990621,  електронна адреса   zbarazhosvita@gmail.com