Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення

Збаразьке міське комунальне підприємство “Збараж” інформує споживачів про необхідність перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 МКП “Збараж” доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2023 році перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

На даний час діють тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення,  які   були встановлені рішенням Збаразької міської ради “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення” від 28.12.2022р. №298 на сьогоднішній день являються необґрунтованими та економічно збитковими і становлять:

– тариф на послугу з централізованого водопостачання 21,41 грн. з ПДВ за куб.м

– тариф на послугу з централізованого водовідведення 26,95 грн. з ПДВ за куб.м

Водночас, слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: зростанням мінімальної заробітної плати , збільшенням ринкової вартості електроенергії , податків, зборів та інших матеріально-технічних ресурсів, виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення.

На сьогодні, діючі тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення не відшкодовують фактичні витрати.

З метою належного функціонування підприємства виникла необхідність провести перегляд тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, оскільки за основними елементами собівартості відбулось підвищення витрат на електроенергію, за рахунок росту тарифів на електроенергію. В проект тарифів включена фактична ціна на електроенергію ІІ кварталу 2023 року, в розмірі 5,19 грн./кВт. Слід зазначити , що середньозважена ціна на ринку «РДН» по торговій зоні ОЕС за даними державного підприємства «Оператор ринку» є динамічна (в залежності від результату торгів) та не прогнозована.

Таким чином перегляд тарифів є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів послугами централізованого водопостачання та  централізованим водовідведенням.

Згідно поданих розрахунків плановий переглянутий тариф становитиме:

  1. на централізоване водопостачання — 26,06 грн. (з ПДВ);
  2. на централізоване водовідведення — 36,50 грн. (з ПДВ);
  3. Прибуток в даних тарифах не планується.
  4. Структура тарифів додається.

Зауваження і пропозиції просимо подавати з 31 травня 2023 р. по 14 червня 2023 р. за адресою м.Збараж , вул.Данила Галицького , буд. 91, індекс 47302 , МКП «Збараж» , на електронну адресу : mkpz@ukr.net або за тел. 0970135094 ( юрисконсульт Збаразького міського комунального підприємства «Збараж»).

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту