Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення_громадські слухання_05.01.2021 р.

Згідно рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради № 3 від 18.12.2020 р. “Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських і приватних інтересів під час розроблення детального плану по с. Нижчі Луб’янки” у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Нижчі Луб’янки Тернопільської області” з 25.12.2020 по 27.01.2021 р. (замовник Нижчелуб’янcька сільська рада, розробник архітектор О. А. Шевчук ), згідно рішення сесії Нижчелуб’янcької сільської ради № 653 від 16.10.2020 р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки”

Громадські слухання відбудуться 05.01.2021 року о 10:00 год. в приміщенні сільської ради с. Н. Луб’янки.

Метою розробки детального плану території є зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1836 га в с. Нижчі Луб’янки для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 6122486700:01:003:0615, на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку с. Нижчі Луб’янки.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись в Збаразькій міській раді за адресою м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 4, кабінет № 4, відділ містобудування та земельних відносин Збаразької міської ради (тел. 2-14-12) та на офіційному сайті Збаразької міської ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 25.12.2020 р. по 27.01.2021 р. Створена робоча група забезпечує організацію розгляду пропозицій (голова робочої групи – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишин А.Д.)

Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту