Press "Enter" to skip to content

Оголошення_громадські слухання_23.02.2021 р.

Згідно рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради 8 від 28.01.2021 р. “Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських і приватних інтересів під час розроблення детального плану в с. Залужжяу відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1435 га. під будівництво салону ритуальних послуг в с. Залужжя” з 12.02.2021 по 16.03.2021 р. (замовник Залужанська сільська рада, розробник архітектор О. А. Шевчук ), згідно рішення сесії Залужанської сільської ради №1724 від 24.11.2020 р. “Про дозвіл на розроблення детального плану території”.

Громадські слухання відбудуться 23.02.2021 року о 10:00 год. в приміщенні Збаразької міської ради.

Метою розробки детального плану території є зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1435 га в с. Залужжя для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 6122483000:03:001:0500 на цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (салону ритуальних послуг).

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись в Збаразькій міській раді за адресою м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 4, кабінет № 4, відділ містобудування та земельних відносин Збаразької міської ради (тел. 2-14-12) та на офіційному сайті Збаразької міської ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 12.02.2021 р. по 16.03.2021 р. Створена робоча група забезпечує організацію розгляду пропозицій (голова робочої групи – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишин А. Д.).

Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

More from ГОЛОВНАMore posts in ГОЛОВНА »

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *