Press "Enter" to skip to content

Оголошення_громадські слухання_24.11.2020 р.

Згідно рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради 140 від 22.10.2020 р. “Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських і приватних інтересів під час розроблення детального плану по вул. Корольовау відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва закладу торгівлі (магазину) по вул. Корольова у м. Збараж Збаразького району Тернопільської області” з 06.11.2020 по 08.12.2020 р. (замовник Збаразька міська рада, розробник архітектор О. А. Шевчук ), згідно рішення сесії Збаразької міської ради № VII/40/10 від 09.07.2020 р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки”

Громадські слухання відбудуться 24.11.2020 року о 10:00 год. в приміщенні актової зали Збаразької міської ради по вул. Б. Хмельницького, 4 м. Збараж.

Метою розробки детального плану території є зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,0461 га по вул. Корольова для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 6122410100:02:004:0195, на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку м. Збараж.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись в Збаразькій міській раді за адресою м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 4, кабінет № 4, відділ містобудування та земельних відносин Збаразької міської ради (тел. 2-14-12) та на офіційному сайті Збаразької міської ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 06.11.2020 р. по 08.12.2020 р. Створена робоча група забезпечує організацію розгляду пропозицій (голова робочої групи – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишин А.Д.)

Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

More from ГОЛОВНАMore posts in ГОЛОВНА »

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *