Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Податковою знижкою скористалися понад 2600 жителів Тернопільщини

Своє право на податкову знижку реалізували 2639 жителів Тернопільської області на початок квітня цього року. Вони задекларували 43,8 млн грн витрат. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість декларантів зросла на 188, а сума витрат – на 7,1 млн гривень.

Найчастіше підставою для подання декларації про майновий стан і доходи задля податкової знижки була оплата навчання. Цим скористалися понад 89 відсотків декларантів – 2184 осіб.  Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала право для повернення податку 405 нашим краянам.  Витрати по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей та сплата відсотків за іпотечними кредитами стала підставою для податкової знижки відповідно 45 та 22 осіб. Ще 9 жителів Тернопільщини задекларували витрати на сплату видатків для будівництва (придбання) доступного житла, 8 – витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів та 5 – витрати у вигляді пожертвувань.

За наслідками перерахунків таким декларантам нараховано до повернення  7,9  млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 4,8 млн грн або 61% вже повернено.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту