Понад 1,5 мільярди гривень – на соціальні гарантії

Протягом чотирьох місяців 2021 року від роботодавців і жителів Тернопільщини надійшло 1 млрд 508,7 млн грн єдиного соціального внеску. Порівняно з аналогічним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень єдиного внеску на 277,7 млн грн або на 22,6%.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина, тільки у квітні цього року платники краю спрямували на соціальні потреби 422,2 млн грн, а це на 120,3 млн грн більше, ніж у квітні 2020 року.

«Одним з пріоритетів нашої роботи є детінізація ринку праці, адже саме легальна заробітна плата громадян та доходи фізичних осіб-підприємців є основним джерелом надходження єдиного соціального внеску, за рахунок якого наповнюються фонди соціального страхування, здійснюється виплата пенсій, матеріальних допомог тощо», – додав головний податківець краю.