Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про місцеву комісію з питань евакуації при Збаразькій міській раді

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про місцевий матеріальний резерв для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про утворення робочої групи з питань формування оптимальної мережі закладів освіти Збаразької міської ради”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про впорядкування адреси”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про взяття до відома інформації щодо реєстрацію ліцензій”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про не заперечення щодо встановлення групи блокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Івана Франка, 7а, м. Збараж”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про не заперечення щодо встановлення групи блокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Шолом Алейхема, 7/2, м. Збараж”

Проект рішенyня виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про не заперечення щодо встановлення групи блокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по м-н. Івана Франка, 16, м. Збараж

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про організацію квартирного обліку (черги) громадян

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про присвоєння адрес”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2021 року

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про анулювання попередніх свідоцтв про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай гр.Сосніцькій М. З.”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради ” Про погодження встановлення електричних опор”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на підключення до центральної системи водопостачання”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження кошторисних розрахунків