Press "Enter" to skip to content

Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про виділення матеріальної допомоги жителям Збаразької громади”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг відділу “Центр надання адміністративних послуг” Збаразької міської ради відповідно до рішення сесії від 22.06.2021р. №VІІІ/8/21”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про представлення багатодітної матері для присвоєння почесного звання „Мати-героїня””

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на підключення до центральної системи водопостачання житлового будинку по вул. Прашка 38 м. Збаража

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про погодження електропостачання житлового будинку”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради Про присвоєння званняПочесний громадянин м. Збаража”

More from ГОЛОВНАMore posts in ГОЛОВНА »

Be First to Comment