Проекти рішень третьої сесії Збаразької міської ради VIІI cкликання

Проект рішення “Про місцевий бюджет на 2021 рік”
Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №5
Додаток №6
Додаток №7

Проект рішення “Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку на 2021-2022 роки”

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2020 року”

Проект рішення “Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення для населення по Збаразькій міській раді на 2021 рік”

Проект рішення “Про норматив і порядок відрахування частини прибутку (доходу) господарських організацій”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення №VІІ/36/1від 17.12.2019 року “Про міський бюджетна 2020 рік”

Проект рішення “Про виділення матеріальної допомоги жителю села Олишківці Устиченко Ю.О.”

Проект рішення “Про виділення матеріальної допомоги жителю села Киданці Романському І.М.”