Рішення Третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 24.12.2020р. та результати поіменного голосування

Протокол №4 третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 24.12.2020 р.

Результати поіменного голосування депутатів третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 24 грудня 2020 р.

Рішення №VIII/3/1 “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2020 року”
Додаток №1 до VIII/3/1
Додаток №2 до VIII/3/1

Рішення №VIII/3/2 “Про внесення змін до рішення №VII/36/1 від 17.12.2019 року “Про міський бюджет на 2020 рік”

Рішення №VIII/3/3 “Про норматив і порядок відрахування частини прибутку (доходу) господарських організацій”

Рішення №VIII/3/4 “Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення для населення по Збаразькій міській раді на 2021 рік”

Рішення №VIII/3/5 “Про створення комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників Збаразької міської ради” та затвердження його Статуту”

Рішення №VIII/3/6 “Про створення комунальної установи “Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів освіти” Збаразької міської ради та затвердження її Статуту”

Рішення №VIII/3/7 “Про місцевий бюджет на 2021 рік”
Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №5
Додаток №6
Додаток №7

Рішення №VIII/3/8 “Про виділення матеріальної допомоги жителю села Олишківці Устиченко Ю.О.”

Рішення №VIII/3/9 “Про виділення матеріальної допомоги жителю села Киданці Романському І.М.”

Рішення №VIII/3/10 “Про прийняття на баланс вуличного освітлення”

Рішення №VIII/3/11 “Про внесення змін в Положення про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися у скрутній життєвій ситуації і проживають на території Збаразької територіальної громади”

Рішення №VIII/3/12 “Про внесення змін в Положення про старосту”

Рішення №VIII/3/13 “Про укладання угод”

Рішення №VIII/3/14 “Про внесення змін (доповнення) в рішення Збаразької міської ради №VIIІ/1/9 від 15.12.2020 р.

Рішення №VIII/3/15 “Про внесення змін в рішення щодо реєстрації місця проживання”

Рішення №VIII/3/16 “Про звернення до Збаразької районної державної адміністрації”

Рішення №VIII/3/17 “Про прийняття прав засновника”

Рішення №VI II/3/18 “Про прийняття у власність майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Лановецького району”

Рішення №VIII/3/19 “Про прийняття у власність майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Тернопільського району”

Рішення №VIII/3/20 “Про прийняття з державної у комунальну власність земель сільськогосподарського призначення”

Рішення №VIII/3/21 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність громадянам”

Рішення №VIII/3/22 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Фецко Н. Ф.”

Рішення №VIII/3/23 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Гайдай Г. В.”

Рішення №VIII/3/24 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Скалецькій О. В.”

Рішення №VIII/3/25 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх у власність гр. Найді В.”

Рішення №VIII/3/26 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Рішення №VIII/3/27 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Збараж”

Рішення №VIII/3/28 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерному товариству “Тернопільобленерго””

Рішення №VIII/3/29 “Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Корольова м. Збаража”