Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Увага! Спека!

До уваги мешканців громади, керівників підприємств, сільськогосподарських та промислових товариств! Державна служба надзвичайних ситуацій України застерігає!

В Україну насувається небувала спека!

Як повідомив Український гідрометеорологічний центр, у період з 8 по 15 липня 2024 року майже на всій території України очікується найвищий клас пожежної небезпеки, тому необхідно вжити додаткових заходів щодо протидії пожежам у природних екосистемах.

Жарку погоду спричинить тропічне повітря, яке поширюється з північних районів Африки, впродовж 11-15 липня у більшості областей очікується сильна спека: максимальна температура вдень становитиме 35-38 градусів, у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях – місцями надзвичайна спека (40-41 градус), що близько до абсолютних максимумів температури, зафіксованих в Україні за всю історію спостережень.

Такі погодні умови можуть не лише спричиняти пожежі, а й негативно впливати на самопочуття людей, призводити до ускладнення роботи комунальних служб, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення.

Перейти до вмісту