Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Публікації в рубриці “Повідомлення”

Які доходи ФОП, яка прийняла рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, включаються до доходів за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування?

Відповідно до абзацу першого та третього п.п. 298.1.4 п. 298.1…

Чи можуть фізособи, суб’єкти господарювання чи їх уповноважені особи при особистому поданні звітності або при отриманні адміністративних послуг пред’являти контролюючим органам документи через мобільний застосунок «Дія»

Законом України від 20 листопада 2012 року № 5492-VI «Про…

Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум єдиного внеску

Відповідно до п. 5 Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів…

Ознака доходу в додатку 4 ДФ до Розрахунку для відображення суми виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (лікарняні), нараховані та виплачені працівнику в наступні місяці після дати звільнення

Згідно з ст. 47 Кодексу законів про працю України (далі…

План заходів щодо складання прогнозу бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2025-2027 роки

План заходів щодо складання прогнозу бюджету Збаразької міської територіальної громади…

Чи потрібно неприбутковій організації заповнювати додаток ГД до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, якщо гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається в неприбутковій організації

Відповідно до ст. 1 Закону України від 22 жовтня 1999…

Перейти до вмісту