Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Кретівцях відкрили пам’ятні дошки загиблим воїнам

У День Збройних Сил України, 6 грудня, у Кретівцях відкрили дві меморіальні дошки на честь загиблих мужніх захисників, воїнів Богдана Вавринковича та Андрія Рольського. Освятив пам’ятні таблиці місцевий парох отець Андрій Парастюк.

Фасад Кретівської гімназії імені Петра Сороки віднині зустрічатиме учнів та вчителів поглядами Героїв, які віддали свої життя за незалежну і вільну Українську державу. Таблиці щодня нагадуватимуть про надзвичайно високу ціну, яку платимо за перемогу над агресором.

Колишні учні освітнього закладу- 22-річний Андрій та 40-річний Богдан були правдивими патріотами, відповідальними чесними людьми, які любили свою школу, своє рідне село, близьких та друзів.

“Неможливо сьогодні підібрати слова розради для батьків цих молодих людей, для дружини та доньок Богдана, – відзначив під час поминального мітингу заступник Збаразького міського голови Володимир Богайчук, – я низько вклоняюсь їм та іншим родинам, чиїх рідних забрала ця жорстока війна. Наші герої вчинили найвищий подвиг, подвиг любові – віддали свої життя за ближніх своїх, за усіх нас.”

Перейти до вмісту