Школи з Тернопільщини можуть взяти участь у новому конкурсі

Оголошено конкурс серед закладів загальної середньої освіти Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей в проекті «Розширення можливостей для молоді до примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Мета проекту – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Детальніше – https://cutt.ly/pxFZnkd Відібрані за результатами цього конкурсу заклади в період з квітня по грудень 2021 року долучаться до таких напрямів реалізації проекту:

створення та облаштування (проведення ремонту, закупка меблів та техніки) в школах Класів миру;

проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації; створення муралів;

організація візитів-обмінів в інші регіони України;

проведення навчального літнього табору.

Цільова аудиторія – дирекція та вчителі; учні віком 14-16 років; батьки; організації громадянського суспільства.