До уваги бізнесу, який займається виробництвом та переробкою с/г продукції, мешканців збаражчини – стартує онлайн проєкт за підтримки АМУ- «Відкритий ринок»

Сьогодні запускається проєкт «Відкритий ринок», який розроблявся ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» (м.Тернопіль) разом з Тернопільським РВ АМУ.

Проєкт “Відкритий ринок” не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Проєкт є всеукраїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Суть проєкту – звести між собою дрібних виробників с/г продукції та потенційних споживачів їх товарів. Простими словами – це такий собі OLX з продажу с/г продукції, але повністю безкоштовний. Оскільки через пандемію коронавірусу більшість торгових місць, ринків закриті, то існує ризик того, що дрібні фермери, сімейні кооперативи можуть просто не вижити.

Мета проєкту– допомогти їм пережити кризу і продовжувати працювати, сплачувати податки, зарплату працівникам.

Детальна інформація за посиланням: