Збаражчина має 9 переможців грантового проєкту

Збаразька громада стала лідером серед громад Тернопілля за кількістю переможців грантового проєкту “Курс на Незалежність”, організованого за підтримки агропромхолдингу Astarta-Kyiv спільно з Урядом Німеччини – Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецьким банком розвитку DEG та Благодійним фондом «Повір у себе».

Дев’ять підприємців отримали кошти на обладнання для виготовлення харчової продукції.

За умовами проекту, продукцію у розмірі 10% від вартості обладнання вони повинні передати на потреби громади.

Першу продукцію підприємці привезли у село Заруддя 1 лютого для харчування підопічних геріатричного відділення КУ “Центру надання соціальних послуг” Збаразької міської ради.

Щиро вдячні усім учасникам цього чудового проекту! Розвиваємо громаду разом!