Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради

Відповідно наказу відділу охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради від 29 листопада 2021 року № 23-од “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради” та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголошуємо конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради (далі – Центр).

Місце знаходження комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради: 47302, Тернопільська область, Тернопільський район, м. Збараж вул. Незалежності, 25.

Основними напрямками діяльності Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015року № 526 “Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 30 листопада 2021 року по 14 грудня 2021 року.

Документи приймаються відділом охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради, за адресою: 47302, Тернопільська область, Тернопільський район, м. Збараж майдан Франка, 1. Електронна адреса: zb.voztasz@gmail.com

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

– неподання ними повного пакета документів;

– невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03.2017 № 518;

– наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради відбудеться в адміністративному приміщенні Збаразької міської ради 23 грудня 2021року о 11:00 год.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – завідувач сектору соціального захисту відділу охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради Кіндратюк Оксана Ярославівна електронна адреса: zb.voztasz@gmail.com, телефон – 0968910381.

Перелік

запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України кандидатів на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради.

1. Що таке базові соціальні послуги? Їх види.
  2. Чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини.
  3. Хто є надавачами соціальних послуг?
  4. Хто є отримувачами соціальних послуг?
  5. Якими нормативно-правовими актами регулюється сфера надання соціальних послуг?
  6. Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?
  7. Державні стандарти соціальних послуг?
  8. Які етапи ведення випадку?
  9. Основні цілі надання соціальних послуг.
  10. Основні принципи надання соціальних послуг.
  11. Що таке супервізія?
  12. Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги».
  13. Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.
  14. Що передбачає договір про надання соціальних послуг?
  15. Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово).
  16. Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення.
  17. Зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.
  18. Загальні підходи щодо організації та надання соціальної послуги денного догляду.
  19. Проведення моніторингу надання соціальних послуг.
  20. Оцінка якості соціальних послуг.