Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг відділу “Центр надання адміністративних послуг” Збаразької міської ради відповідно до рішення сесії від 22.06.2021р. №VІІІ/8/21”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про робочу групу з питань оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про переведення садового будинку в житловий”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських і приватних інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі (амбулаторії) під індивідуальний житловий будинок в м. Збараж по вул. Заводська, 3А Тернопільської області”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження кошторисного розрахунку”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження списку громадян міста Збараж для отримання приватизаційних паперів”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на підключення до центральної системи водопостачання житлового будинку по вул. Чорновола,2 м. Збараж”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про погодження графіку роботи”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про реєстрацію ліцензії”

Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про реєстрацію ліцензій”