Рішення ІІ засідання двадцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 10.02.2023 р. та результати поіменного голосування

Протокол №24 ІІ засідання двадцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 10.02.2023 р.

Результати поіменного голосування депутатів ІІ засідання двадцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 10 лютого 2023 р.

Рішення №VIII/20/61 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”

Рішення №VIII/20/62 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/20/63 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/64 “Про затвердження нормативної грошової оцінки”

Рішення №VIII/20/65 “Про затвердження нормативної грошової оцінки”

Рішення №VIII/20/66 “Про затвердження проектів землеустрою та передача в оренду земельних ділянок”

Рішення №VIII/20/67 “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ФОП Шаповалова Т.М.”

Рішення №VIII/20/68 “Про відміну рішення про передачу земельної ділянки у власність Волошинович Н. Г.”

Рішення №VIII/20/69 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону в м. Збаражі”

Рішення №VIII/20/70 “Про передачу в оренду земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/71 “Про передачу в оренду земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/72 “Про передачу в оренду земельної ділянки СТОВ “Поділля””

Рішення №VIII/20/73 “Про внесення змін в договір оренди землі”

Рішення №VIII/20/74 “Про внесення змін в договір оренди землі”

Рішення №VIII/20/75 “Про впорядкування земельних ділянок водного фонду, які перебувають в оренді”

Рішення №VIII/20/76 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Рішення №VIII/20/77 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “УКРТАУЕР””

Рішення №VIII/20/78 “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок”

Рішення №VIII/20/79 “Про землі водного фонду”

Рішення №VIII/20/80 “Про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/81 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ямчук Г.О.”

Рішення №VIII/20/82 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/20/83 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Рішення №VIII/20/84 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/85 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки”

Рішення №VIII/20/86 “Про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок”

Рішення №VIII/20/87 “Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Д. Галицького,109 м. Збаража”

Рішення №VIII/20/88 “Про передачу земельної ділянки у власність Бойко О.Є.”

Рішення №VIII/20/89 “Про продаж земельної ділянки”