21.07.2021 відбулося підсумкове засідання робочої комісії з проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, які надаються в Збаразькій міській громаді.

У нашій громаді соціальні послуги надають Збаразьким районним комунальним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Збаразьким центром соціальних служб Збаразької міської ради.

Комісія була ознайомлена із звітом про результат організації і проведення  зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг Збаразьким районним комунальним Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Збаразьким центром соціальних служб Збаразької міської ради.

Також було проаналізовані звіти, за результатами яких встановлено, що відповідно до шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг узагальнений статус якості надання вищеназваними надавачами соціальних послуг, відповідає встановленому рівню – “Добре” – продовжувати роботу з суб’єктом.

Робочою комісією надані рекомендації щодо покращення якості надання соціальних послуг.

Надаємо звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг за 2020 рік, які надавалися Збаразьким районним комунальним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу) та Збаразьким центром соціальних служб Збаразької міської ради.

З В І Т про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг за 2020 рік, які надавалися Збаразьким районним комунальним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу)

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, які надаються Збаразьким центром соціальних служб