25 травня 2021 року відбулось ІVзасідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення, що діє у Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості в змішаному форматі (онлайн+офлайн). У засіданні взяли участь представники сторін-партнерів, а саме: в.о.директора ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей» Едуард Сидор, заступник директора з виховної роботи, підполковник ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Віктор Довгорук, начальник Збаразького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації» Надія Макар,  головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач, фахівець із соціальної роботи Збаразького центру соціальних служб Володимир Луцков.

Відкрив засідання директор районної філії Василь Коваль, який наголосив на важливості профорієнтаційної роботи в службі зайнятості, ознайомив з станом ринку праці Збаражчини, звернув увагу щодо легалізації робочих місць.

Присутні обговорили можливості підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з населенням, удосконалення змісту, форм та методів її проведення; покращення інформаційно-методичного забезпечення; вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду, створення банку матеріалів методичного та рекомендаційного характеру для роботи з різними категоріями та соціальними групами населення, у тому числі із застосуванням сучасних сервісів, інформаційних технологій.

Учасникам діалогового майданчика було запрезентовано сучасні сервіси, інформаційні технології та безкоштовні освітні платформи ДСЗУ у профорієнтації для населення.

Кожна із сторін соціального діалогу висловилась про свій досвід профорієнтаційної роботи. Було визначено напрямки подальшої співпраці.