Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Вітання в. о. міського голови з Днем міста

Вітаю дорогі краяни!

Любі Збаражани, шановні запрошені і гості!

Den_mista_06052014Щиро вітаю усіх Вас з Днем народження нашого славного  міста. Сивочолий Збараж, який так рясно у цей день уповитий розмаєм трав та квітів, святкує свій черговий день народження.

Хоч наше місто налічує більш як 8 століть, у віхах історії це епоха розквіту.

Саме так, на нашу з Вами долю, припадає час новітньої історії міста. А Збараж потребує розвитку, розбудови, нашої уваги, а найбільше він потребує нашої з Вами любові.

Адже, якщо ми всім серцем любитимемо нашу малу батьківщину, наше містечко, то Збараж нам сторицею віддячить чистотою, красою, ошатністю і величчю.

Дорогі Збаражани ми маємо завжди пам’ятати, що у нашому місті народився і виріс Герой України Устим Голоднюк. Назар Войтович, хоч і зростав у сусідньому селі Травневому, від недавна став, як і Устим, «Почесним громадянином Збаража», нажаль посмертно. Рішення про присвоєння цього звання ухвалено сесією міської ради. За зміни в Україні Збараж заплатив велику ціну –  життям молодих патріотів. То ж ми з Вами повинні звіряти всі свої вчинки з подвигом юних героїв Небесної Сотні. Наша з Вами їм дяка – це наше гідне життя. Схиляємо голови перед їх подвигом. Кров героїв , яка пролилася на Майдані, стала цементом нашої нації, тим фундаментом, який з’єднав нас в одне ціле.

Наше свято сьогодні – це й вшанування великого генія, пророка, у творчості якого закладений генетичний код нашої української нації. Тарас Григорович Шевченко не бував у Збаражі, але у кожного збаражанина, як і у кожного українця зокрема, закладена у глибинах серця творчість Кобзаря. Нехай як молитва, як клятва будуть на наших устах слова Шевченка:“Що на оновленій землі, врага не буде, супостата. А буде син і буде мати і будуть люди на землі”. Слава кожному з нас! Слава нашому місту Збаражу! Слава Україні!

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту