Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Публікації в рубриці “Податкові новини”

Під час телефонного спілкування у ДПС області розповіли про застосування РРО/ПРР, продовження мораторію на проведення документальних перевірок

Днями у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася  чергова…

За 11 місяців до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло понад 7,8 млрд грн податків і зборів

Податкові надходження до місцевих бюджетів області протягом січня-листопада цього року…

Тернопільщина: на підтримку ЗСУ платники податків спрямували 459 млн грн військового збору

Упродовж січня-листопада цього року до бюджету надійшло 459 млн грн…

Загальна система оподаткування: уточнення помилок, що містяться в раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи

Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (далі…

Інформація, що зазначається у колонках 4-8 розд. І та 3-7 розд. ІІ податкової декларації з плати за землю при припиненні права власності або користування земельною ділянкою

Згідно з п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу…

У якому розмірі нараховується єдиний внесок працівнику, який працює у резидента Дія Сіті за сумісництвом, якщо розмір нарахованої заробітної плати (доходу) менший за мінімальний?

Відповідно до частини чотирнадцятої прим. 1 ст. 8 Закону України…

Ставки ПДФО для оподаткування доходів фізосіб, отримані від продажу протягом звітного податкового року двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення у вигляді часток (паю), які були отримані у спадщину

Відповідно до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України (далі…

Як здійснюється розрахунок МПЗ, якщо набуття права власності, оренди, користування на інших умовах земельної ділянки платником податку на прибуток підприємств відбулося посеред року?

Особливості визначення загального мінімального податкового зобов’язання платників податку – власників,…

Чи є базою нарахування єдиного внеску дохід гіг-спеціаліста у вигляді щорічної оплачуваної перерви, яка не є складовою винагороди за виконані гіг-спеціалістом роботи (надані послуги)

Преамбулою Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI…

Перейти до вмісту