Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Публікації в рубриці “Податкові новини”

Термін повернення коштів, виданих на відрядження або під звіт, за умови, що відрядження не відбулось

Згідно з п.п. 170.9.4. п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу…

Щодо необхідності декларування та сплати податку з доходів нерезидентів, що прирівнюються до дивідендів

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує про дотримання платниками…

Особливості оподаткування суми страхових внесків за договорами добровільного медичного страхування

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розд. IV Податкового кодексу України…

Необхідні документи, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання

Відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)…

За 10 місяців податківці Тернопільщини зафіксували 376 порушень при здійсненні торгівлі алкоголем, тютюном та пальним

Упродовж січня-жовтня цього року фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській…

Щодо застосування штрафних санкцій відповідно до п. 15 Прикінцевих положень ЗУ №265 за вчинені порушення до 01.01.2022

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про…

Як іноземці та особи без громадянства, які проживають або перебувають за кордоном та не можуть прибути до контролюючого органу в Україні, надсилають Облікову картку за формою № 1ДР/ Заяву за формою № 5ДР для реєстрації/внесення змін в ДРФО?

Відповідно до п. 63.5 ст. 63 Податкового кодексу України (далі…

Чи є понадлімітним використання води на підставі дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами, строк дії якого закінчився у період дії карантину (до впровадження воєнного стану) або у період воєнного стану?

Згідно з п.п. 255.11.2 п. 255.11 ст. 255 Податкового кодексу…

Відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

При продажу товарів на умовах внесення оплати частинами, приймання кожної…

Яким чином покупець може ініціювати подання письмових пояснень та копій документів до розрахунків коригування, у яких передбачено зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг, у разі зупинення їх реєстрації в ЄРПН?

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі…

Перейти до вмісту