До уваги депутатів міської ради!

Депутатам Збаразької міської ради необхідно до 01 квітня 2016 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік: працюючим – за місцем роботи(служби), самозайнятим особам, безробітним або пенсіонерам – у загальний відділ Збаразької міської ради. Зазначена вимога передбачена ч.3 ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно якої депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

Неподання, несвоєчасне подання, подання завідомо недостовірних відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” належить до адміністративного корупційного правопорушення. Згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неподання або несвоєчасне подання декларації передбачено штраф у розмірі від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів (170-240 грн.), за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації передбачено штраф у розмірі від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів ( 2550-5100 грн.)