Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

До уваги громадян – суб’єктів підприємницької діяльності!

1 лютого 2016 року рішенням четвертої сесії VII скликання Збаразької міської ради внесено зміни у Правила благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в Збаражі (Рішення №VII/3/9 від 01.02.2016р.)

Згідно Правил благоустрою у Збаражі:

— підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, фізичні особи-підприємці зобов’язані укласти договір щодо надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів із уповноваженим органом Збаразької міської ради (МКП ПОБ “Добробут”) у разі відсутності такого договору;

— встановити урни для сміття;

— утримувати прибудинкові (прилеглі) території в належному стані власними силами або згідно укладеної угоди зі спеціалізованою організацією.

В разі порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян згідно ст. 152 КУпАП України.

Рішенням виконавчого комітету Збаразької міської ради від 22.02.2016 утворено комісію для перевірки дотримання правил благоустрою суб’єктами підприємницької діяльності у Збаражі. З 29 лютого, комісія, у складі працівників Національної поліції, міської ради, МКП ПОБ “Добробут”, розпочне перевірку суб’єктів підприємницької діяльності на предмет наявності договорів щодо надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів та утримання прилеглих територій в належному стані.

Суб’єкти підприємницької діяльності, які були належним чином повідомлені та попереджені про порушення правил благоустрою у м.Збараж, в разі невиконання правил будуть притягатися до відповідальності згідно чинного законодавства.

Довідково: Правила благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в Збаражі.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту