Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Квартира ліквідатору ЧАЕС

          У середу 23 квітня  побували в гостях у ліквідатора  аварії на ЧАЕС Олега Вінтоновича керівник міста – виконувач обов’язків міського голови Оксана Пелех та заступник міського голови Роман Адамович.

        Довгоочікуване житло по вулиці Грушевського, 131/2 чоловік отримав 19 грудня 2013 року. Однокімнатну квартиру для ліквідатора аварії на ЧАЕС, інваліда другої групи, який перебував на черзі для поліпшення житлових умов, за державні кошти, а це майже 170 тисяч гривень, придбала Збаразька міська рада.
У новій оселі чоловік за два місяці зробив ремонт та потроху обживає своє затишне помешкання. Зізнається, що вже навіть надію втратив на те, що таки дочекається квартири, тому почувається дуже щасливим. Нарікає тільки на брак здоров’я – Олега Васильовича дуже болять ноги. На Чорнобильській АЕС Олег Вінтонович працював водієм. Був там всього місяць часу –  але за цей короткий термін здоров’я своє втратив на все життя. Керівники  прийшли з подарунками до Олега Васильовича. Поспілкувавшись з ним, пообіцяли  сприяти у вирішенні його проблем.

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту