Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Міська рада висловлює співчуття родині почесного громадянина Збаража Іллі Яремчука

З глибоким сумом та журбою Збаражчина сприйняла звістку про те, що 23 травня на 89 -ому році життя у далекій Канаді перестало битися серце справжнього Людинолюба, щирого Доброчинця та Патріота України, уродженця села Красносільці  Іллі Петровича Яремчука.
Проживаючи у Канаді, Ілля Яремчук чим міг, допомагав отчій землі, де його виколисала рідна ненька. Не забував рідне село, Збаразьку торговельну школу, у якій навчався, велику родину.
Після відвідин України Ілля Яремчук став засновником товариства Приятелів України, активно сприяв становленню Народного Руху.
З 1991 року активізував покращення умов лікування та побуту у Збаразькій районній лікарні. Був організатором та очільником у Тундер-Беї фонду “Дітям Чорнобиля”, допомагав прогресивним газетам, журналам, українській армії, церквам, родині, знайомим та незнайомим людям, які потребували допомоги. Його чуйне серце боліло за кожного нужденного в Україні тому пам’ятатимуть Іллю Яремчука не лише на Збаражчині, а й у Галичі, Бережанах, Радехові, Черкасах, Києві, Криму, Рівному та багатьох інших куточках України.
Понад десять років щорічно надсилав школі №1 міста Збаража кошти на преміювання успішних учнів із малозабезпечених сімей.
Знаючи про свою невиліковну хворобу, Ілля Яремчук спонукав членів своєї сім’ї до створення благодійного фонду Іллі Яремчука, який діє з 2015 року та діятиме впродовж наступного десятиліття.
Ілля Яремчук став першим, кого було занесено у Почесну книгу міста Збаража, отримавши звання Почесного громадянина Збаража за меценатство, “…за посильну допомогу жителям міста та району, за синівську любов до матері України і батьківську турботу про її дітей…”( із запису Почесної книги).
До кінця своїх днів Ілля Яремчук вірив, що юні серця, вивчаючи історію України, її мову, ніколи не забудуть рідного гнізда, як і він, хоча на чужині прожив більше шістдесяти років.
Збаразька міська рада від імені громадськості висловлює щире співчуття дружині покійного Ярославі, доньці Петрусі, синові Юрію із родинами та всім рідним та близьким покійного.

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту