Міський голова Збаража Роман Полікровський взяв участь у Дні Діалогу за участю Президента України

Міський голова ЗбаражаРоман Полікровський взяв участь у традиційному щорічному Дні Діалогу представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, який відбувся у Києві в залі “Хол Чемпіонів” Національного спортивного комплексу “Олімпійський”. У заході взяли участь близько 300 міських, селищних, сільських голів з усіх областей України. Також у заході взяв учать Президент України Петро Порошенко, представники міністерств, центральних органів виконавчої влади, міжнародні експерти та науковці.

Згідно з програмою Дня Діалогу, після вступного слова Президента України Петра Порошенка відбулися виступи Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра фінансів України Олександра Шлапака, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремета, Київського міського голови Віталія Кличка, міського голови Рівного Володимира Хомка (доповідь щодо напрямків реформи ЖКГ та місцевого самоврядування), міського голови Львова Андрія Садового, Криворізького міського голови, Президента АМУ Юрія Вілкула та Запорізького міського голови Олександра Сіна. Мета заходу: діалог та вироблення спільної позиції між органами державної влади та органами місцевого самоврядування щодо питань розвитку і реформування місцевого самоврядування та вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад у сферах: – реформування місцевого самоврядування і житлово-комунального господарства; – бюджетного забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування; – надання адміністративних послуг. День Діалогу проводиться в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні», який реалізується АМУ за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.