Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення по дотації

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва” передбачено дотацію за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб.
Дотація за молодняк нараховується за кожні повні чотири місяці його утримання, тобто після чотирьох місяців і одного дня, власнику теляти нараховується 300 гривень дотації.
Якщо власник теляти не подав перший раз за чотири місяці утримання, тоді йому нараховується 1000 гривень (300 гривень за перших чотири місяці утримання і 700 гривень за наступні чотири місяці його утримання).
За наступні повні чотири місяці утримання, після дванадцяти місяців і одного дня, власнику тварини нараховується 1500 гривень.
Якщо власник теляти не подав перший раз та другий раз, за вісім місяців утримання, тоді йому нараховується 2500 гривень ( 300 гривень за перших чотири місяці утримання і 700 гривень за наступні чотири місяці його утримання і 1500 гривень за наступні 4 місяці його утримання).
Документи приймаються на телят, які на дату подання документів не досягли 13-ти місячного віку. На телят, які старші 13 місяців, дотація не нараховується.
Телята, які народжені у поточному році, станом на 1 травня 2018 року, дотація не нараховується тому, що йому не виповнилося чотири місяці і один день утримання в господарстві.

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту