Оголошення про проведення громадських обговорень щодо добровільного об”єднання територіальних громад

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження міського голови від 27 травня 2015 року № 35 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» міський голова Збаража ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади: місто Збараж.

Найменування об’єднаної територіальної громади: Збаразька міська територіальна громада.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

Базаринці,Тарасівка, Чориний Ліс, Малий Глибочок – Базаринецької сільської ради;

Вищі Луб’янки, Новий Роговець — Вищелуб’янецька сільська рада;

Залужжя, Ліски, Івашківці — Залужанська сільська рада;

Іванчани, Мала Березовиця – Іванчанська сільська рада;

Капустинці, Капустинецький Ліс, Мусорівці, Зарудечко — Капустинецька сільська рада;

Колодно, Болязуби, Глинчуки – Колоденська сільська рада;

Добромірка — Добромірківська сільська рада

Лопушне — Лопушненська сільська рада Лановецького району

Верещаки, Коржківці — Верещаківська сільська рада Лановецького району

Громадські слухання відбудуться 03.06.2015 р. у сесійному залі Збаразької міської ради вул. Б. Хмельницького,4 (перший поверх) о 11-00 год.

На громадські слухання запрошуються депутати обласної, районної та міської рад, голова Збаразької районної державної адміністрації, голова Збаразької районної ради, члени виконавчого комітету Збаразької міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі м. Збараж.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою м. Збараж, вул. Б.Хмельницького,4 тел. 2-14-12 або на електрону пошту info@zbarazh-rada.gov.ua із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.