Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації “Детальний план території призамкового парку НЗ “Замки Тернопілля” м. Збараж Збаразького району Тернопільської області”

Згідно рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради 211 від 27.11.2019 р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території призамкового парку м. Збараж Збаразького району Тернопільської області” з 06.12.2019 по 09.01.2020 р. (замовник Збаразька міська рада, розробник архітектор Огоньок В. О.), згідно рішення сесії Збаразької міської ради № VII/31/3 від 20.06.2019р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки”

Громадські слухання відбудуться 20 грудня 2019 року о 10:00 год. в приміщенні актової зали Збаразької міської ради по вул. Б. Хмельницького, 4 м. Збараж.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є розміщення, будівництво об’єктів соціально-побутової сфери на земельній ділянці призамкового парку, що знаходиться у постійному користуванні Національного заповідника “Замки Тернопілля” м. Збараж.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись в Збаразькій міській раді за адресою м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 4, кабінет № 4, відділ містобудування та земельних відносин Збаразької міської ради (тел. 2-14-12) та на офіційному сайті Збаразької міської ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 06.12.2019р. по 09.01.2020 р. Створена робоча група забезпечує організацію розгляду пропозицій (голова робочої групи – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишин А.Д.)

Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додаток №1 (Детальний план території Національного заповідника “Замки Тернопілля” в м. Збараж Тернопільської обл.)

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту