Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення про проведення конкурсу

Оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по організації забезпечення роботи конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Збараж.

До­кументи на участь в конкурсі приймаються до 07.07.2015 р. за адресою: м. Збараж вул. Б.Хмельницького, 4 (другий поверх – кабінет загального відділу). Конкурс відбудеться 14.07.2015 р., о 10.00 год. за адресою м.Збараж вул. Б.Хмельницького,4 (другий поверх-кабінет заступника міського голови). Перелік документів, умови конкурсу та інша необхідна інформація наводяться в нижче викладеному витягу з положення про конкурсний відбір з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу.

2. Подання документів для участі в конкурсі

2.1. Конкурс оголошується за ініціативою організатора. 2.2. Оголошення про проведення конкурсу та його умови розміщується в засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 (тридцять) днів до дня проведення конкурсу і повинно містити такі відомості: умови конкурсу (основні та додаткові); дата, час і місце проведення конкурсу; кінцевий термін прийняття конкурсних пропозицій від підприємств (організацій); перелік матеріалів, які подають підприємства (організації);і ншу інформацію. 2.3. Для участі в конкурсі до виконавчого комітету Збаразької міської ради подається конкурсна пропозиція у запечатаному конверті з написом “На конкурс робочого органу”, що має містити наступні документи: 1)Заява на участь в конкурсі; 2)Копія статуту (положення) підприємства (організації); 3) Штатний розпис працівників підприємства (організації); 4) Довідка з єдиного державного реєстру підприємства та організацій України (ЄДРПО); 5) Копію договору оренди чи свідоцтва про право власності на приміщення; 6) Довідку про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника; 7) Довідку з територіального управління Головавтотрансінспекції в Тернопільській області про відсутність (наявність) ліцензії на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Усі перераховані копії документів завіряють печаткою підприємства (організації) та підписує відповідальна особа. 2.4. Дата, час і місце проведення конкурсу, його умови, кінцевий термін прийняття конкурсних пропозицій визначаються виконавчим комітетом. 2.5. Кінцевий термін прийняття конкурсних пропозицій визначаються не менше ніж за 3 (три) робочі дні до дати проведення конкурсу.

3. Умови конкурсу.

3.1. Основними умовами конкурсу є наявність у підприємства (організації): фахівців у галузі автомобільного транспорту; матеріальних ресурсів та технологій; досвіду роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень. Додатковими умовами конкурсу є: строк договору про виконання функцій робочого органу від одного до трьох років. 3.2. Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

4. Процедура проведення конкурсу

4.1. Надані претендентами конкурсні пропозиції розглядаються на засіданні комітету з визначення робочого органу, відкриваються ним після спливу кінцевого терміну прийняття конкурсних пропозицій до дати проведення конкурсу, з метою формування списку претендентів, допущених до у часті у конкурсі. 4.2. Комітет відкриває конкурсні пропозиції, розглядає подані матеріали, допускає претендентів до участі у конкурсі, якщо вони подали конкурсні пропозиції, які відповідають умовам конкурсу, чи не допускає до участі у конкурсі у тому разі, коли конкурсна пропозиція не відповідає умовам конкурсу. Відсутність будь-якого документу, наявність якого організатор визначав як обов’язковим, є підставою для недопущення претендента до участі у конкурсі. 4.3. Рішення комітету з визначення робочого органу про допущення та/або недопущення претендента до участі в конкурсі оформлюється протоколом його засідання.4.4. Секретар комітету з визначення робочого органу повідомляє претендентів про їх допущення або недопущення (із зазначенням підстав) протягом одного робочого дня після прийняття відповідного рішення. 4.5. Конкурсні пропозиції, що відповідають умовам конкурсу, оцінюються комітетом з визначення робочого органу в день проведення конкурсу. 4.6. Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою з визначення робочого органу найбільше відповідає умовам конкурсу. 4.7. Рішення про переможця конкурсу приймається більшістю голосів від загального складу комітету з визначення робочого органу шляхом відкритого голосування та оформляється протоколом засідання. 4.8. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу на строк відповідно до умов конкурсу. 4.9. У разі надходження однієї конкурсної пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, з підприємством (організацією), яка її подала, укладається договір про виконання функцій робочого органу. 4.10. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу. 4.11. Протокол про результати проведеного конкурсу затверджується виконавчим комітетом Збаразької міської ради.

Ознайомитись з іншими розділами положення (умовами конкурсу) та отримати форму заяви для участі в конкурсі можна в Збаразькій міській раді ( м.Збараж вул. Б.Хмельницького,4 , довідки за телефоном 03550 21412)

Збаразька міська рада

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту