Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Адміністрація Збаразького УЕГГ інформує

Шановні побутові споживачі природного газу!
Через заборгованість споживачів за послуги з розподілу природнього газу безперебійна доставка газу під загрозою. Через різке зниження оплат ,компанії не вистачає коштів, для виконання усіх необхідних робіт по забезпеченню безперебійної доставки газу. Якщо ситуація найближчим часом не зміниться, споживачі не почнуть повністю чи частково сплачувати за доставку газу, коштів на фінансування діяльності компанії не буде. За таких обставин гарантувати безперебійну доставку газу до помешкань споживачів не зможемо.
Верховною Радою було ухвалене рішення при тимчасове скасування пені і штрафних санкцій за протермінування платежів. Рішення було прийняте, щоб допомогти споживачам, які залишились без доходу, пережити карантин. Ми поділяємо таку позицію, але нажаль, деякі споживачі сприйняли це як можливість не платити за комунальні послуги взагалі.
Просим не протерміновувати оплату за послуги з розподілу природнього газу!
З березня 2020 року жителі Збаразького району будуть отримувати SMS-сповіщення(komunalka) про нарахування за послугу з розподілу природного газу.
Кожен споживач може повідомити Контакт центру „Тернопільгаз” свій номер телефону для отримання SMS – сповіщення про заборгованість за номерами телефонів: 097-05-19-904 – Київ старт
095 -05-19-904-VODAFONE

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту