Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ПАТ “ТЕРНОПІЛЬГАЗ” ЗБАРАЗЬКЕ УЕГГ ПОВІДОМЛЯЄ

До уваги побутових споживачів природного газу

Побутові споживачі (населення) зобов’язані щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ – ПАТ «Тернопільгаз» Збаразькому УЕГГ у спосіб, визначений Договором розподілу природного газу. Розрахунковим періодом для визначення об’єму спожитого газу є повний календарний місяць – із 1 по 1 число.

Показання можна повідомляти по телефону (2-18-64, 2-22-06, 2-12-06), через Інтернет – Особистий кабінет (особиста веб-сторінка Споживача на сайті Оператора ГРМ – www.tgaz.te.ua), або особисто у районні газові господарства.

Усі, хто вчасно подаватиме дані лічильника з 1 по 5 число, можуть бути впевненими, що платитимуть саме за той об’єм газу, який використали. Обробка даних, переданих через інші засоби зв’язку, крім “Особистого кабінету” (через Інтернет), може зайняти кілька днів, тому не потрібно відтягувати подання показань лічильника на останній день – на 5-те число. Краще повідомляти їх упродовж наступних трьох днів після 1-го числа.

Якщо показання газового лічильника споживачем не передані або подані не за повний календарний місяць, то об’єм використаного природного газу буде визначений розрахунковим методом, який затверджений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а саме – у Кодексі газорозподільних систем.

Працівники газових господарств зобов’язані не рідше одного разу на шість місяців здійснювати контрольне зняття показань лічильників. Вони мають право перевіряти не тільки показники, але й здійснювати контрольний огляд вузла обліку газу (перевіряти наявність та стан пломб на лічильниках, цілісність лічильника, перевіряти, чи змінюються показання лічильника при використанні газу).

Отже, завчасно та достовірно подані покази лічильника газу – це гарантія взаєморозуміння, адресного призначення соціальних допомог – пільг та субсидій, уникнення непорозумінь та забезпечення злагодженої роботи по розподілу природного газу.

Адміністрація ПАТ “Тернопільгаз” Збаразьке УЕГГ

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту