Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Збаразької міської радиПро  затвердження Правил благоустрою населених пунктів Збаразької міської територіальної громади”.

Розробник проекту –  Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради.

Мета проекту – упорядкування благоустрою та підтримання екологічної чистоти і порядку на території населених пунктів Збаразької міської територіальної громади, встановлення законодавчо врегульованих прав і обов`язків та підвищення відповідальності керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та громадян, для забезпечення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються розробником проекту, протягом одного місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення, в письмовій формі за поштовою адресою: 47302, м. Збараж, Б.Хмельницького,4                (Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради), а також ел. адреса:  reginal.roz.zbarag@gmail.com

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради за електронною адресою: https://www.zbarazh-rada.gov.ua/ , в розділі “Регуляторна політика”.