Проекти рішень на дев’яту сесію VII cкликання Збаразької міської ради

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”
Додаток 1 до проекту рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”
Додаток 2 до проекту рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення №VІІ/2/2 від 23.12.2015 року “Про міський бюджет на 2016 рік””

Проект рішення “Про затвердження програми забезпечення публічної  безпеки і порядку, протидії злочинності в м. Збаражі”

Проект рішення “Про укладання угоди про надання субвенцій”

Проект рішення “Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад “

Проект рішення “Про преміювання міського голови та його заступників, секретаря міської ради”

Проект рішення “Про затвердження Положення про тендерний комітет”

Проект рішення “Про затвердження Положення про комісію з питань  наповнення місцевого бюджету м. Збараж”