Проекти рішень на тридцять п’яту сесію VII cкликання Збаразької міської ради

Проект рішення “Про затвердження детального плану території земельної ділянки”

Проект рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”

Проект рішення “Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Кирилюк М. О. по вул. Л. Українки м. Збаража”

Проект рішення “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету за 9 місяців 2019 року”

Проект рішення “Про укладання угоди з районною радою”

Проект рішення “Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення для населення по Збаразькій міській раді на 2020 рік”

Проект рішення “Про затвердження молодіжного культурно-мистецького простору – літньої сцени”

Проект рішення “Про внесення змін до бюджету на 2019 рік”

Проект рішення “Про затвердження розпорядження міського голови від 09.09.2019р. №102 “Про використання коштів резервного фонду”